stowarzyszenia stowarzyszenia

O Firmie

Biuro Nieruchomości AREA działa w oparciu o licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 13 738  nadaną Małgorzacie Olejniczak, przez Ministra Infrastruktury na podstawie art. 192 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC), co obliguje nas do przestrzegania Kodeksu Etyki I Standardów Zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez regularny udział w szkoleniach.  Stosujemy również Kartę Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności pośrednictwa.

Naszym klientom zapewniamy wsparcie kancelarii notarialnych, prawników, rzeczoznawców majątkowych, geodetów, architektów i projektantów wnętrz.  Współpracujemy również z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, transportowymi, ogrodniczymi oraz radiestetami.

Korzystamy z wielu możliwości dotarcia do klientów poprzez :

-emisję ogłoszeń w lokalnej prasie,

-codzienną aktualizację ofert na naszej stronie internetowej oraz portalach internetowych,

-stały kontakt z klientem,

-umieszczenie banerów na nieruchomościach,

-uczestnictwo w targach,

-organizowanie "drzwi otwartych",

-współpracę z wieloma biurami pośrednictwa.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chcąc jak najlepiej poznać jego potrzeby i oczekiwania. Pragniemy uczynić wszystko, aby zakup wymarzonego lokum czy sprzedaż nieruchomości, z którą byli Państwo związani była pozytywnym przeżyciem, pozostawiającym Państwu jedynie dobre wspomnienia.

 

W trosce o naszych klientów regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach.


Pozostałe tematy
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego